Anasayfa > Kurumsal

KURUMSAL

İstanbul Selimpaşa Sanayi Bölgesinde 2013 yılında kurulan Turmach Makina, yarı ve tam otomatik özel amaçlı makineler ve robotik otomasyon hatları entegratörü olmak amacıyla kurulduktan kısa bir süre sonra AR-GE faaliyetleri ve tasarım sürecine başladı. Yıllar içinde edindiği sektör deneyimi ve AR-GE çalışmaları sonucunda özel amaçlı makine ve ekipman üretimine odaklandı.
 

2013 yılında yarı ve tam otomatik makinalar üreticisi ve otomasyon entegratörü olmak üzere kurulan firmamız, 2014 yılında ilk makinasını ve robotlu hücresini devreye almıştır.

2016 yılında ise yeteneklerine görüntü işlemeyi de eklemiştir.

2018 yılında endüstri 4.0 odağında kabiliyetlerine, MES çözümü konusunda partner olduğu Konzek Teknoloji  firması ile, makinaların dijitalleşmesini de eklemiştir.

 
Her projeyi taslak tasarım sürecinden başlayarak; mekanik dizayn, simulasyon, üretim, elektrik panosu tasarımı ve imalatı, varsa hidrolik-pnömatik devrelerin oluşturulması, mekanik montaj, test ve devreye alma, dijital ikizin oluşturulması aşamalarıyla ele alan Turmach her geçen gün daha çok teknoloji kullanan, üretimde otomasyona ve otomasyonda estetiğe önem veren, lokal değil sistemsel çözüm üreten, ihtiyaca özel ve standart makinalar üretebilen butik bir makina üreticisi konumuna gelmiştir.
Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda katma değer yaratan yenilikçi teknolojiye sahip makineler üretmek ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.
 
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.
Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak,  katma değeri yüksek yeni makinalar ve ekipmanlar tasarlamak ve gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.